توجه                             توجه

    بشتابید                         بشتابید

انجمن " شهرداران زمین "  پس از یه مدتی کم کاری و تعطیلی دوباره آغاز به کار کرد . یعنی به هر بدبختی بود دوباره این حضرت اعتبار نامه ی رسمی شو که ٣ سال پیش از سازمان ملی جوانان گرفته بود تمدید کرد و حالا با شور و شوقی زایدالوصف می خواد مرحله ی جدید عضوگیری رو شروع کنه .

این انجمن عزیز ( N.G.O ) از همه ی دوستان علاقمند و غیر علاقمند ( چون حتمآ علاقمند میشن ) دعوت می کنه در جلسه ی معرفی که احتمالا در روز پنجشنبه ۲۰/4/87 برگزار میشه شرکت کنند و بعدآ اگه نخواستن بیان نیان ... نیشخند 

گفتم احتمالا چون هنوز نمی دونم چند نفر خواهند اومد و کجا رو باید بگیریم واسه جلسه و جایی رو که بخوایم کی بهمون می دن . حالا واسه اینکه تکلیف این یکی هم معلوم بشه لطفآ مرحمت کنید یه کامنت واسه ی این مطلب بذارین و به صورت خصوصی هم ارسالش کنید و اگه دوست داشتین تو اون خصوصیه شماره ی تلفن هم بذارین ، یا اگه دوست نداشتین بگین که من براتون شماره ی خودمو بذارم و برای جلسه هماهنگ کنیم...

می دونم همه درباره ی موضوع انجمن و فعالیت ها خواهید پرسید . ولی این دقیقآ موضوع همین جلسه خواهد بود.

ولی به طور مختصر ، این انجمن در زمینه ی برنامه های اجتماعی و هنری و تفریحی و یه عالمه ززیمنه ی خوب دیگه فعالیت می کنه.

من ، مائده نادعلی ، جانشین دبیر کل انجمن هستم و یک بار دیگه به طور رسمی از همه ی دوستان برای شرکت در این جلسه و عضویت در انجمن دعوت می کنم .

منتظر کامنت هاتون هستم .

به امید دیدار ...

مائده نادعلی

 

پی نوشت :

علاوه بر خودتون ، همه ی دوستانتون و دوستان دوستانتون هم دعوت هستن . مطمئنم شنیدن سابقه ی فعالیت های انجمن در سالهای قبل ، حتی قبل از گرفتن اعتبار نامه از سازمان ملی جوانان ، براتون جالب خواهد بود .