به به ...

سلام و صد سلام خدمت دوستان .

آمدیم برای گفتن مطالبی چند در باب غیبت های طولانی و مشکلات زندگی و نداشتن اینترنت همیشگی و تنی چند از توضیحات دیگر !

ولی چون دلمان بسی رحیم  بوده و راضی به درد آوردن سر‌(‌مجاز  از چشم ) دوستان نشده ، لذا به سطوری چند بسنده کرده و باقی را به دیار فراموشی رهسپار می کنیم . باشد که مورد رحمت خداوندگار قرار گیرد .

اگر از حال ما بپرسید ، ملالی نیست جز دوری شما .

روزهای ۵شنبه و جمعه به دانشگاه می رویم تا این ١۴ واحد تا قابل را پاس کنیم .

شنبه و ١شنبه به کلاس زبان های اجنبی می رویم تا روی این خارجی های از خدا بی خبر را هم کم کنیم . باقی روزها بی کاریم . البته فعلا !!!!! چرا و چگونه اش را بعدا می گویم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نی نی تا یک ماه دیگر ، به حول و قوه الهی به دنیا می آید و ما روز به روز بیشتر مشتاق دیدار رویش می شویم و مادر نی نی را ماچ باران می کنیم .

(مامان نی نی میگه وقتی شما ها میاین جلو تکون می خوره و عکشالعمل نشون میده . آخه فکر کن ...!)

به دلیل شرایط مادر جان و نیز بچه درس خوان بودن خواهری ، اینجانب مدتی است به سمت  کوزت  خانه منسوب شده و بسی احساس می کنیم بزرگ شده ایم . و فقط وقتی مچ دستمان فریاد بر می آورد ( چون خیلی حساس است ) یادمان می آید چه شکری خورده ایم با این مسوولیت پذیرفتنمان .

خلاصه که ... همین !

فعلا .....!

/ 10 نظر / 6 بازدید
دانشجو

سلام عزیزم[گل][گل][گل] اگر وقت کردی به ما هم سر بزن[گل][خداحافظ][گل][خداحافظ][گل][خداحافظ]

دختر نقاش

ا ا ا ی ی ی ی ی ی ی جان دلم.. اگر چه من هنوزم با نی نی ها رابطه ی خوبی ندارم ، اما بعد از مدتها چقدر یه نی نی برای شماها لازم بوداا :دی داری تجویزم رو که :)

دختر نقاش

یه کم کدبانو گری که این همه منت نداره :-P آشپزیت چطوره راستی !؟ حالا نی نی ه هم که به دنیا بیاد ، دغدغه ت می شه قدکشیدن برنجت و جا افتادن خورشتت و جمع و جور کردن جماعت مهمونا و به مامانه رسیدن و ... بازم بگم ببینی چه روزگاری در انتظارته ؟!

دختر نقاش

روز دانشجو که.. راستش نه من هیچی به خودم ندادم.. مسئولیتام بیشتر شدن و دیگه از دانشگاه که میام ولوو نمی شم و حرف نمی زنم! هزار هزار تا حرف دارم که میره تووی دلم و کلی م سعی می کنم سرم رو گرم کنم که حداقل یادم بره این روزا چقدر از خودم دور شدم..

دختر نقاش

راستی من الان یک عدد دختری ه کد بانوی ورزیده و همه فن حریفم که دستش رو برات برده بالا به نشونه ی حاضر بودن.. کاری ، باری داشتی که من مورد اعتماد بودم ، خبرم کن..

آبان

سلام عزیز دل! خوفی تو؟ خیلی عذر می خوام از سرکار ولی فرزندم شوما انگار گهگاه یادت میره من کنکور دارم اونم دوماه دیگه! اون وقت عنرعنر (انر انر) پاشم بیا کوجا؟ فسقلی هم که همچنان فسقله و قدم رنجه نفرموده تا واسه احوال پرسی خدمتشون برسم. وای..... کی میشه روز دانشجو رو به فسقلی که احتمالا قلقلی است تبریک بگم؟![بغل] راستی قشنگ ازی به بعد عینهو یه بیچه ی عقلمند یه سر مزنی مندوی ای وبلاگ مو! ها؟ ها...باریک الله! [گل]

آریانا

سلام عزیزم وای نی نی گولو رو بگووو .عکسشو حتما بذاریااااا ماشالا چقدر اکتیویاااا مواظب خودت باش[ماچ]

آریانا

سلام عزیزم وای نی نی گولو رو بگووو .عکسشو حتما بذاریااااا ماشالا چقدر اکتیویاااا مواظب خودت باش[ماچ]

آبان

ببین قشنگ توضیح کامنت قبلی این که نگفته بودم همین الان بیای سر بزنی که گفته بودم هر موقع اومدی عینهو یه بیچه ی عقلمند میای مندوی وبلاگ مو! ها شیر فهم رفتی یا بیام شیرفمت کنم! ولی خوب این دفعه دیگه آپ کردم .

خانوم زیگزاگ

چقد خوب که جمه یی چشممون به دیدار شما مزین شد خانوم! این نی نی ماله کیه؟ [نیشخند]