همينجوری نوشتم !!!

چشمام می سوزه . قلبم درد می کنه . دست و پام قدرت حرکت کردن ندارن . سرم از درد داره می ترکه . پيشانيم داغ شده . مثل کوره دارم می سوزم . از گرمای صورتم دست و پای يخ زده مو گرم می کنم . ولی انگار اشکال از دست و پای من نيست .
کوک سازم در رفته . حال کوک کردنشو ندارم ، سخته . تازه انگشتامم يخ زده . هنوز کاملآ گرم نشده . می ترسم وقتی گرم بشه ، آب بشه و ديگه نباشه . پس اگه يخ زده بمونه بهتره . لااقل اينجوری يه عکس با سازم می گيرم و ديگران باور می کنن که من هم يه روز هم انگشت داشتم ، هم ساز .
هنوز چشمام می سوزه و اشکام می ريزه روی صورتم . گرماشو حس می کنم . اونا هم داغن . آخه دارن از کوره ی سرم بيرون ميان . قلبم هم انگار داره از تو دهنم مياد بيرون . تکليف دست و پامم که معلومه ، منجمد و يخ زده !!!

/ 15 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
baran

مبارک!سال نو رو ميگم!

حسين

سلام نگار جان . اميدوارم سال خوبی داشته باشی . و مبارک باشه . اگر همينجوری نوشتی خيلی قشنگه و اگر همينجوری ننوشتی باز هم قشنگه برای اينکه منو به تخيل وادار کرد .

سیاوش

سلام... نمی فهمم واسه چی ميگه روان تر ميشه؟! مگه روان نبود؟!!!‌ از اين کامنتای ... !!! قشنگ بودش . ميتونی گرمای بدنت رو متعادل کنی !!! (طبق قوانين فيزيک!)D: عيدت مبارک ...

آرش

مغزم قفل کرده. نمی دون بايد برات چی بنويسم. شايد واسه ی اين باشه که نوشته رو درست درک نکردم.

حسين

سلام نگار جان . ممنون که هنوز به يادم هستی . راستی کنتر باس يک ساز زهی شبيه ويلن است که ايستاده مينوازند و در واقع با آرشه نواخته می شود و صدای بسيار بمی دارد .

MOHSEN

احوال شما خوبه ؟ بهش سلام برسونيد .

yasaman

سلام . چرا اينجا رو به روز نمی کنی ؟! يه چيزی بگو يه حرفی بزن . يادت نره تو مسئولی !! پاينده باشی .

نيما

سلام، سال نو را به شما شادباش می گويم.وبلاگ جالبی دارید. نوشته های شما صمیمی و دلنشین اند.در جهان بهم پيوسته و متغير همه ما در حال گذاريم. به ويژه در جامعه منشور مانند ما و همچنين در سنين جوانی اين طبيعی است.موضوع هويت و اينکه کيستيم و به کجا ميرويم اگر با بحران گريز از انديشيدن همراه نشود نگران کننده نيست.پاينده و کامياب باشيد.