نی نی اومد ...!

٢٩٠٠ گرم با ۴۶ سانت قد .

١٧دی یهو بدون هماهنگی قبلی اومد و مامانش هم که یهو شجاع شده بود این روزهای آخر، به صورت کاملا طبیعی بچه رو به دنیا آورد .

جزئیات بعدی در اولین فرصت خدمتتنون اعلام میشه .

 

از حال منم اگه بپرسین ملالی نیست جز دوری خواب .

چراکه ما اکنون کارمند شده ایم و نسی هم وقت شناس و وظیفه شناسیم و بسیار به موقع هر روز سر کار می سیم و اصلا گمان نکنید که بسیار برگه هایی در باب مرخصی ساعتی رد کرده ایم به خاطر تاخیر های صبحگاهی .

علی ای حال این تاخیر نکردن ها هم به دلیل کم خوابی و خواب آلودگی و دیر بیدار شدن یا زود بیدار شدن و حال و حوصله ی آماده شدن نداشتن و این هاست . وگرنه مرا چه به خواب اصلا ؟!!!!! ( یعنی این منم الان ؟!!!!!!)

کلاس زبان هم تموم شده .

حالا امتحانای دانشگاه شروع شده و من هی دارم همه رو گند می زنم . نه که خیلی از اول ترو خوندم ،‌با خیال راحت سر کارم میرم و واسه خودم خوشحال و خجسته امتحان هم میدم .

به به !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

/ 5 نظر / 7 بازدید
آبان

غیب می گی عزیزم!!! این نی نی خانم که حالا حسابی باهویت هم شده زودی به دنیا اومد که سیع اعلام وجود کنه اون وقت توی عصر ارتباطات آبجی خانم ارشد نی نی 9روز با تاخیر اعلام می کنه؟؟؟!!![قهر] به هر تولد تو دیگه از مد افتاد برو یه فکری به حال خودت بکن که دیگه هیچ کس به تولدت وقعی نمی نهد. اوه............ راستی .....این سوری که قرار بود به مناسبت : سر کار رفتنت و متزلزل شدن موقعیتت و مشروطی ترم یک و سوتی های خط در میون و خستگی و خواب آلودگی در صبح های زیبای زمستانی و.... بدی چی شد؟؟؟؟؟؟....!!! [نیشخند][نیشخند][نیشخند]

خانوم زیگزاگ

تولده نینی مبارک باشه... [ماچ] الان تو چه نسبتی داری باهاش؟! عمش میشی؟[نیشخند]

آریانا

سلام عزیزم کجایی؟خوبی ؟ تبریک می گم تولدشو... خیلی باید ناز باشه عزیزممممممممممم بیا زودی تعریف کن ازش

دختر نقاش

من از شنبه بی کارم و اگر چند ساعت قبل از قرار بهم خبر بدی بهتره تا کاری نداشته باشم حتمآ! اینقدرم تازه بهت احتیاج دارم با حرفای نزده م و اینقدرم تلخ و بد شدم که دلم می گه بیام کرج هم دیدن محیا و مامان و هم دیدار خودت ، عقلم هم می گه با این تلخی و اخلاق قشنگ دوستت رو ناراحت می کنی..

دختر نقاش

ااااای دختره معلوم هست تو کجایی؟ یه وخ نمی گی این دختره این همه جلز ولز می کنه چه مرگشه ؟ من الان به کمک نیاز دارم و هیچکی به هیچ جاشم نیست ..